
Прокладка головки блока арамідна Г/Б ALFA ROMEO/FORD/CHRYSLER HR425CLI/M00 2! 1.62MM (1 CYL) CH5350B (opt-om)
429 ₴
- Немає в наявності
- Код: BGA CH5350B
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамідна Г/Б ALFA ROMEO/FORD/CHRYSLER HR425CLI/M00 2! 1.62MM (1 CYL) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BGA CH5350B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH5350B
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10011520 | ALFA ROMEO | 0605071570 | ALFA ROMEO | 116760150803 |
| ALFA ROMEO | 11676015080300 | ALFA ROMEO | 116760150806 | ALFA ROMEO | 11676015080600 |
| ALFA ROMEO | 11676050806 | ALFA ROMEO | 162060150802 | ALFA ROMEO | 22032154 |
| ALFA ROMEO | 60507157 | ALFA ROMEO | 605071570 | ALFA ROMEO | 60507770 |
| ALFA ROMEO | 60605898 | CORTECO | 414548P | ELRING | 521355 |
| GOETZE | 3002500720 | PAYEN | BK580 | ROVER | BAU5092 |
| ROVER | STC1572 | ROVER | STC812 | VICT_REINZ | 613541020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Alfa Romeo 6 (119_) | Прокладка Alfa Romeo 33 (905_) | Прокладка Alfa Romeo 33 Sportwagon (905_) |
| Прокладка Alfa Romeo 33 (907_) | Прокладка Alfa Romeo 75 (162_) | Прокладка Alfa Romeo 90 (162_) |
| Прокладка Alfa Romeo 155 (167_) | Прокладка Alfa Romeo 164 (164_) | Прокладка Alfa Romeo ALFETTA (116_) |
| Прокладка Chrysler VOYAGER II (ES) | Прокладка Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | Прокладка Ford SCORPIO I Ліфтбек (GGE) |
| Прокладка Ford SCORPIO I TURNIER (GGE) | Прокладка Land Rover RANGE ROVER I | Прокладка ROVER 800 Хетчбек (XS) |
| Прокладка ROVER 800 (XS) | Прокладка ROVER 800 купе | Прокладка ROVER 2000-3500 Хетчбек (SD1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH5350B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Alfa |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 98 мм |
| Довжина: | 210 мм |
| Код товару | BGA CH5350B |
| Кількість виточок/отворів | 2 |
| Товщина | 1,2 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴

