-10%

Прожектор LED (9405409900) ПРОЖЕКТОР LED WORKLIGHT S-STAND / 30W/4000K 220-240V IP65 DARK GRAY 2 4058075213852 (opt-om)
1 239 ₴
1 115,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: OS WORK30/840DG
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Прожектор LED (9405409900) ПРОЖЕКТОР LED WORKLIGHT S-STAND / 30W/4000K 220-240V IP65 DARK GRAY 2700 LM 220*210*325 / COOL WHITE - ХОЛОДНИЙ СВЕТ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
OS WORK30/840DG

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
4058075213852
(СНГ)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Глубина |
|
|
| Доп. комплектация |
|
|
| Класс защити IP |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напруга, В |
|
|
| Световой поток |
|
|
| Цветность света |
|
|
| Цветовая температура |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| СНГ | WORK20840DG | СНГ | WORK50840DG | СНГ | WORK20RS840DG |
| СНГ | WORK30RS840DG | СНГ | WORK50RS840DG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 325 |
| Глибина | 210 |
| Дод. комплектація | Без датчика світла |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Код запчастин | 4058075213852 |
| Код товару | OS WORK30/840DG |
| Потужність, Вт | 30W |
| Напруга, В | 220V |
| Світловий потік | 2700 lm |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Колірність світла | Холодне світло |
| Ширина | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115,10 ₴

