
Прожектор LED (9405409900) ПРОЖЕКТОР FLOODLIGHT GEN3 / LED 20W/4000K 2400 LM / 100-277V / IP65 / 4058075460959 (opt-om)
1 247 ₴
- Немає в наявності
- Код: OS FLD20SG3/840BK
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Прожектор LED (9405409900) ПРОЖЕКТОР FLOODLIGHT GEN3 / LED 20W/4000K 2400 LM / 100-277V / IP65 / 156*55*176 / BLACK / COOL WHITE - ХОЛОДНИЙ СВЕТ / LED (opt-om)

КОД ТОВАРУ
OS FLD20SG3/840BK

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
4058075460959
(СНГ)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Глубина |
|
|
| Доп. комплектация |
|
|
| Класс защити IP |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напруга, В |
|
|
| Световой поток |
|
|
| Цветность света |
|
|
| Цветовая температура |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| СНГ | FLD20830WT | СНГ | FLD10830WT | СНГ | FLD10840WT |
| СНГ | FLD20830BK | СНГ | FLD20840BK | СНГ | FLD10G3830BK |
| СНГ | FLD10G3830WT | СНГ | FLD10G3840BK | СНГ | FLD10G3840WT |
| СНГ | FLD10G3865BK | СНГ | FLD10G3865WT | СНГ | FLD20G3830BK |
| СНГ | FLD20G3830WT | СНГ | FLD20G3840BK | СНГ | FLD20G3840WT |
| СНГ | FLD20G3865BK | СНГ | FLD20G3865WT | СНГ | FLD10SG3830BK |
| СНГ | FLD10SG3830WT | СНГ | FLD10SG3840BK | СНГ | FLD10SG3840WT |
| СНГ | FLD20SG3830BK | СНГ | FLD20SG3830WT | СНГ | FLD20SG3840WT |
| СНГ | FLD50830BK | СНГ | FLD50830WT | СНГ | FLD50840BK |
| СНГ | FLD50G3830BK | СНГ | FLD50G3830WT | СНГ | FLD50G3840BK |
| СНГ | FLD50G3840WT | СНГ | FLD50G3865BK | СНГ | FLD50G3865WT |
| СНГ | FLD50SG3830BK | СНГ | FLD50SG3830WT | СНГ | FLD50SG3840BK |
| СНГ | FLD50SG3840WT | СНГ | FLD80G3830BK | СНГ | FLD80G3840BK |
| СНГ | FLD80G3865BK |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СНД |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 176 |
| Глибина | 55 |
| Дод. комплектація | З датчиком світла |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Код запчастин | 4058075460959 |
| Код товару | OS FLD20SG3/840BK |
| Потужність, Вт | 20W |
| Напруга, В | 100-277V |
| Світловий потік | 2400 lm |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Колірність світла | Холодне світло |
| Ширина | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴

