-10%

Поршень OPEL 79.5 Z16XEP 40388620 (opt-om)
2 656 ₴
2 390,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: KS 40388620
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень OPEL 79.5 Z16XEP (opt-om)

КОД ТОВАРУ
KS 40388620

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
40388620
(KS)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Ступ. рем. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| KONEKS | 226552 | MAHLE | 0122103 | NURAL | 8742780700 |
| OPEL | 24427519 | OPEL | 55556755 | OPEL | 5623197 |
| OPEL | 624062 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Opel ASTRA G Хетчбек (T98) | Поршень Opel ASTRA G Ліфтбек (T98) | Поршень Opel ASTRA G Універсал (T98) |
| Поршень Opel ASTRA G КУПЕ (T98) | Поршень Opel ASTRA G Кабріолет (T98) | Поршень Opel ASTRA G Фургон/універсал (F70) |
| Поршень Opel ASTRA G CLASSIC (T98) | Поршень Opel ASTRA H (A04) | Поршень Opel ASTRA H GTC (A04) |
| Поршень Opel ASTRA H Універсал (A04) | Поршень Opel ASTRA H TWINTOP (A04) | Поршень Opel ASTRA H Фургон/універсал (L70) |
| Поршень Opel MERIVA A Мінівен (X03) | Поршень Opel VECTRA C GTS (Z02) | Поршень Opel VECTRA C (Z02) |
| Поршень Opel VECTRA C Універсал (Z02) | Поршень Opel ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS |
| Код запчастини | 40388620 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 18 мм |
| Виробничий номер | 079185 |
| Висота голівки поршня | 26,73 мм |
| Довжина: | 48,73 мм |
| Довжина болта | 52 мм |
| Код товару | KS 40388620 |
| Номер компонента | 63380 |
| Отвір цил. | 79,5 мм |
| Ступ. рем. | 0,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390,40 ₴

