-10%

Поршень OPEL 79.5 1.6 X16SZ/16SV 87-306907-10 (opt-om)
3 126 ₴
2 813,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: NU 87-306907-10
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень OPEL 79.5 1.6 X16SZ/16SV (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NU 87-306907-10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87-306907-10
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Виступ поршня |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Діаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Надлишковий розмір |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | 22304050MM | KS | 90556623 | MAHLE | 0111011 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Opel ASCONA C Хетчбек (J82) | Поршень Opel ASCONA C (J82) | Поршень Opel ASTRA F Хетчбек (T92) |
| Поршень Opel ASTRA F (T92) | Поршень Opel ASTRA F Універсал (T92) | Поршень Opel ASTRA F Фургон/універсал (T92) |
| Поршень Opel CORSA A Хетчбек (S83) | Поршень Opel KADETT E Хетчбек (T85) | Поршень Opel KADETT E (T85) |
| Поршень Opel KADETT E Універсал (T85) | Поршень Opel KADETT E Кабріолет (T85) | Поршень Opel KADETT E COMBO (T85) |
| Поршень Opel VECTRA A Хетчбек (J89) | Поршень Opel VECTRA A (J89) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nural |
| Код запчастини | 8730690710 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Corsa, Kadett, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 18 мм |
| Висота голівки поршня | 28,000 мм |
| Виступ поршня | 0,400 мм |
| Висота | 48,4 мм |
| Глибина ковша 1 | 1,600 мм |
| Довжина болта | 55 мм |
| Діаметр ковша | 59,000 мм |
| Код товару | NU 87-306907-10 |
| Надлишковий розмір | 0,50 мм |
| Номер компонента | 08-306907-00 |
| Отвір цил. | 79,50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 813,40 ₴

