-10%

Поршень OPEL 79.5 1.6 16V Z16XE/Z16SE 87-125607-00 (opt-om)
2 277 ₴
2 049,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: NU 87-125607-00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень OPEL 79.5 1.6 16V Z16XE/Z16SE (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NU 87-125607-00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87-125607-00
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Надлишковий розмір |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | 24146050MM | KONEKS | 226562 | KS | 40380620 |
| MAHLE | 0121203 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Opel ASTRA G Хетчбек (T98) | Поршень Opel ASTRA G Ліфтбек (T98) | Поршень Opel ASTRA G Універсал (T98) |
| Поршень Opel ASTRA G КУПЕ (T98) | Поршень Opel ASTRA G Кабріолет (T98) | Поршень Opel ASTRA G Фургон/універсал (F70) |
| Поршень Opel ASTRA G CLASSIC (T98) | Поршень Opel ASTRA G CLASSIC Ліфтбек (T98) | Поршень Opel COMBO Tour |
| Поршень Opel COMBO Фургон/мінівен | Поршень Opel MERIVA A Мінівен (X03) | Поршень Opel VECTRA B Хетчбек (J96) |
| Поршень Opel VECTRA B (J96) | Поршень Opel VECTRA B Універсал (J96) | Поршень Opel VECTRA C GTS (Z02) |
| Поршень Opel VECTRA C (Z02) | Поршень Opel ZAFIRA A Мінівен (T98) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nural |
| Код запчастини | 8712560700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Combo, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 18 мм |
| Висота голівки поршня | 27,200 мм |
| Висота | 50,2 мм |
| Довжина болта | 55 мм |
| Код товару | NU 87-125607-00 |
| Надлишковий розмір | 0,50 мм |
| Номер компонента | 08-125607-00 |
| Отвір цил. | 79,50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049,30 ₴

