-10%

Поршень OPEL 79.0 Z16XEP 40388600 (opt-om)
2 644 ₴
2 379,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: KS 40388600
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень OPEL 79.0 Z16XEP (opt-om)

КОД ТОВАРУ
KS 40388600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
40388600
(KS)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Стандартний розмір [СТД] |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAHLE | 0122100 | NURAL | 8742780000 | OPEL | 55556753 |
| OPEL | 5623242 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Opel ASTRA G Хетчбек (T98) | Поршень Opel ASTRA G Ліфтбек (T98) | Поршень Opel ASTRA G Універсал (T98) |
| Поршень Opel ASTRA G КУПЕ (T98) | Поршень Opel ASTRA G Кабріолет (T98) | Поршень Opel ASTRA G Фургон/універсал (F70) |
| Поршень Opel ASTRA G CLASSIC (T98) | Поршень Opel ASTRA H (A04) | Поршень Opel ASTRA H GTC (A04) |
| Поршень Opel ASTRA H Універсал (A04) | Поршень Opel ASTRA H TWINTOP (A04) | Поршень Opel ASTRA H Фургон/універсал (L70) |
| Поршень Opel MERIVA A Мінівен (X03) | Поршень Opel VECTRA C GTS (Z02) | Поршень Opel VECTRA C (Z02) |
| Поршень Opel VECTRA C Універсал (Z02) | Поршень Opel ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS |
| Код запчастини | 40388600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 18 мм |
| Виробничий номер | 079185 |
| Висота голівки поршня | 26,73 мм |
| Довжина: | 48,73 мм |
| Довжина болта | 52 мм |
| Код товару | KS 40388600 |
| Номер компонента | 88752 |
| Отвір цил. | 79 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 379,60 ₴

