-10%

Поршень OPEL 79.0 A17DTJ/Z17DTR/Z17DTJ 41071600 (opt-om)
3 881 ₴
3 492,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: KS 41071600
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень OPEL 79.0 A17DTJ/Z17DTR/Z17DTJ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
KS 41071600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
41071600
(KS)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Діаметр ковша |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Стандартний розмір [СТД] |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ISUZU | 5878167260 | MAHLE | 011PI00107000 | OPEL | 623567 |
| OPEL | 623568 | OPEL | 623788 | OPEL | 623791 |
| OPEL | 94097788 | OPEL | 94098839 | OPEL | 98428376 |
| OPEL | 98428377 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Opel ASTRA H (A04) | Поршень Opel ASTRA H GTC (A04) | Поршень Opel ASTRA H Ліфтбек (A04) |
| Поршень Opel ASTRA H Універсал (A04) | Поршень Opel ASTRA H Фургон/універсал (L70) | Поршень Opel ASTRA H CLASSIC Хетчбек (A04) |
| Поршень Opel ASTRA H CLASSIC Ліфтбек (A04) | Поршень Opel ASTRA H CLASSIC Універсал (A04) | Поршень Opel ASTRA J (P10) |
| Поршень Opel ASTRA J Ліфтбек | Поршень Opel ASTRA J GTC | Поршень Opel ASTRA J SPORTS TOURER (P10) |
| Поршень Opel CORSA D (S07) | Поршень Opel MERIVA A Мінівен (X03) | Поршень Opel MERIVA B Мінівен (S10) |
| Поршень Opel ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | Поршень Opel ZAFIRA B Фургон/мінівен (A05) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS |
| Код запчастини | 41071600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 29,5 мм |
| Виробничий номер | 079214 |
| Висота голівки поршня | 45,75 мм |
| Глибина ковша 1 | 14 мм |
| Довжина: | 72,85 мм |
| Довжина болта | 64,5 мм |
| Діаметр ковша | 41,8 мм |
| Код товару | KS 41071600 |
| Номер компонента | 65924 |
| Отвір цил. | 79 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 492,90 ₴

