-10%

Поршень MB 83.00 OM642 (CYL 1-3) A6420304017 87-427400-60 (opt-om)
4 515 ₴
4 063,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: NU 87-427400-60
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень MB 83.00 OM642 (CYL 1-3) A6420304017 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NU 87-427400-60

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87-427400-60
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина клапанного кармана 2 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Діаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| механічна обробка |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Стандартний розмір [СТД] |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 6420304017 | MERCEDES-BENZ | A6420304017 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Mercedes-Benz G-CLASS (W461) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (B906) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B906) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Автобус (B906) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (B906) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Платформа/шасі (B906) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t Фургон (B906) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t Платформа/шасі (B906) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (B906) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B906) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Автобус (B906) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (B907, B910) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Платформа/шасі (B907, B910) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Фургон (B907, B910) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Платформа/шасі (B907, B910) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (B907) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B907) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nural |
| Код запчастини | 8742740060 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 30 мм |
| Виробничий номер | 8370-301 |
| Висота голівки поршня | 45,65 мм |
| Висота | 71,6 мм |
| Глибина клапанного кармана 1 | 1,33 мм |
| Глибина клапанного кармана 2 | 1,49 мм |
| Глибина ковша 1 | 14,65 мм |
| Довжина болта | 66 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 43,4 мм |
| Код товару | NU 87-427400-60 |
| Номер компонента | 08-427400-00 |
| Отвір цил. | 83 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| Сторона монтажу | для циліндра 1-3 |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 063,50 ₴

