-10%

Поршень FORD 91.8 2.0 OHC 90606620 (opt-om)
2 321 ₴
2 088,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: KS 90606620
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень FORD 91.8 2.0 OHC (opt-om)

КОД ТОВАРУ
KS 90606620

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90606620
(KS)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Ступ. рем. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | 21426V1100MM | FORD | 1511260 | FORD | 70HM6110M1B |
| FORD | 70HM6110M2B | FORD | 70HM6110T1B | FORD | 70HM6110T2B |
| FORD | 85HM6110K2D | KONEKS | 241213 | MAHLE | 0142102 |
| MOPISAN | 3896002 | MOPISAN | 1023896002 | MOPISAN | 1023895002 |
| NURAL | 8778031110 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Ford CAPRI III (GECP) | Поршень Ford CONSUL (GGFL) | Поршень Ford CONSUL Turnier (GGNL) |
| Поршень Ford CONSUL купе (GGCL) | Поршень Ford ESCORT II (ATH) | Поршень Ford GRANADA II (GU) |
| Поршень Ford GRANADA TURNIER (GNU) | Поршень Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | Поршень Ford SIERRA I Хетчбек (GBC) |
| Поршень Ford SIERRA TURNIER (BNC) | Поршень Ford SIERRA II Хетчбек (GBC, GBG) | Поршень Ford SIERRA II (GBG, GB4) |
| Поршень Ford SIERRA II Turnier (BNG) | Поршень Ford TAUNUS V (GBS, GBNS) | Поршень Ford TAUNUS III Turnier (GBNS) |
| Поршень FORD OTOSAN TAUNUS |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS |
| Код запчастини | 90606620 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 24 мм |
| Виробничий номер | 091005 |
| Висота голівки поршня | 41,55 мм |
| Довжина: | 69,55 мм |
| Довжина болта | 72,8 мм |
| Код товару | KS 90606620 |
| Номер компонента | 71290 |
| Отвір цил. | 91,83 мм |
| Ступ. рем. | 1,06 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 088,90 ₴

