-10%

Поршень FIAT 95.0 8140.23 EURO II PIN 32X72 TRAPEZ 87-122208-10 (opt-om)
3 911 ₴
3 519,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: NU 87-122208-10
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень FIAT 95.0 8140.23 EURO II PIN 32X72 TRAPEZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NU 87-122208-10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87-122208-10
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Діаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| механічна обробка |
|
|
| Надлишковий розмір |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AE | A350582060MM | MAHLE | 0098902 | MOPISAN | 1023496002 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Fiat DUCATO АВТОБУС (230_) | Поршень Fiat DUCATO ФУРГОН (230_) | Поршень Fiat DUCATO Платформа/шасі (230_) |
| Поршень Fiat DUCATO АВТОБУС (244_) | Поршень Iveco DAILY II Фургон | Поршень Iveco DAILY II автобус |
| Поршень Iveco DAILY II Платформа/шасі | Поршень Iveco DAILY II Відкидна платформа | Поршень Iveco DAILY III Фургон |
| Поршень Iveco DAILY III Автобус | Поршень Iveco DAILY III Платформа/шасі | Поршень Iveco POWER DAILY Автобус |
| Поршень Iveco POWER DAILY Фургон | Поршень Iveco POWER DAILY Платформа/шасі | Поршень MULTICAR M26 |
| Поршень Opel MOVANO A Автобус (X70) | Поршень Opel MOVANO A Фургон (X70) | Поршень Opel MOVANO A Платформа/шасі (X70) |
| Поршень Renault MASTER II автобус (JD) | Поршень Renault MASTER II фургон (FD) | Поршень Renault MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nural |
| Код запчастини | 8712220810 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Iveco, Opel, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Movano, Ducato, Power Daily, Master, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 32 мм |
| Висота голівки поршня | 58,750 мм |
| Висота | 87,6 мм |
| Глибина ковша 1 | 19,400 мм |
| Довжина болта | 72 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 39,250 мм |
| Код товару | NU 87-122208-10 |
| Надлишковий розмір | 0,60 мм |
| Номер компонента | 08-122208-00 |
| Отвір цил. | 95,00 мм |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 519,90 ₴

