-10%

Поршень BMW 84.0 N47D20 2004=> 87-432200-00 (opt-om)
3 824 ₴
3 441,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: NU 87-432200-00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень BMW 84.0 N47D20 2004=> (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NU 87-432200-00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87-432200-00
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Діаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| механічна обробка |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|
|
| Просвіт між поршнем та циліндром |
|
|
| Стандартний розмір [СТД] |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 11257810825 | KS | 41265600 | MAHLE | 081PI00113000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень BMW 1 (E81) | Поршень BMW 1 (E87) | Поршень BMW 1 купе (E82) |
| Поршень BMW 1 Кабріолет (E88) | Поршень BMW 1 (F20) | Поршень BMW 1 (F21) |
| Поршень BMW 2 КУПЕ (F22, F87) | Поршень BMW 3 (E90) | Поршень BMW 3 Touring (E91) |
| Поршень BMW 3 купе (E92) | Поршень BMW 3 Кабріолет (E93) | Поршень BMW 3 (F30, F80) |
| Поршень BMW 3 Touring (F31) | Поршень BMW 3 GRAN TURISMO (F34) | Поршень BMW 4 купе (F32, F82) |
| Поршень BMW 4 Кабріолет (F33, F83) | Поршень BMW 5 (E60) | Поршень BMW 5 Touring (E61) |
| Поршень BMW 5 (F10) | Поршень BMW 5 Touring (F11) | Поршень BMW X1 (E84) |
| Поршень BMW X3 (E83) | Поршень BMW X5 (F15, F85) | Поршень MINI MINI (R56) |
| Поршень MINI MINI Кабріолет (R57) | Поршень MINI MINI Roadster (R59) | Поршень MINI MINI COUNTRYMAN (R60) |
| Поршень MINI MINI CLUBMAN (R55) | Поршень MINI MINI купе (R58) | Поршень MINI MINI PACEMAN (R61) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nural |
| Код запчастини | 8743220000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, 3, D3, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 32 мм |
| Виробничий номер | 0840BB |
| Висота голівки поршня | 47,000 мм |
| Висота | 73 мм |
| Глибина ковша 1 | 14,500 мм |
| Довжина болта | 63 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 47,500 мм |
| Код товару | NU 87-432200-00 |
| Номер компонента | 08-432200-00 |
| Отвір цил. | 84,00 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,050 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 441,60 ₴

