-10%

Помпа водяна VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BITDI 11.2011- EA550A (opt-om)
3 054 ₴
2 748,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: DLZ EA550A
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Помпа водяна VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 2.0 BITDI 11.2011- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
DLZ EA550A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EA550A
(DOLZ)
| Характеристика |
|
|
| Режим роботи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 03L965561A | CONTITECH | WPS7013 | METZGER | 2221062 |
| NISSENS | 831120 | NRF | 390041 | VAG | 03L965561A |
| VW | 03L965561A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Помпа VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolz |
| Код запчастини | EA550A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | DLZ EA550A |
| Режим роботи | електричн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 748,60 ₴

