OPT-OM.ORG.UA
Подушка стабілізатора гумова INFINITI FX/QX70 (S51) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 841910

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
841910
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | NSBS51R | INFINITI | 546131CA1A | TEDGUM | 01216307 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Подушка INFINITI FX | Подушка INFINITI QX70 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 50,5 мм |
| Внутрішній діаметр. | 27,5 мм |
| Довжина: | 37,8 мм |
| Код запчастин | 841910 |
| Код товару | SID 841910 |
| Стан | Створити |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴


