-10%

Подушка диференціалу(задньої балки) (SWAG) MERCEDES W124 85-95 REAR 10790034 (opt-om)
289 ₴
260,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 10790034
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
подушка диференціалу(задньої балки) (SWAG) MERCEDES W124 85-95 REAR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 10790034

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10790034
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | MT9158 | CORTECO | 21652370 | FAG | 829045610 |
| LEMFORDER | 12625 | LEMFORDER | 10985 | MERCEDES-BENZ | 1243524165 |
| MERCEDES-BENZ | 1243527765 | MERCEDES-BENZ | 1243529265 | MERCEDES-BENZ | A1243524165 |
| MERCEDES-BENZ | A1243527765 | MERCEDES-BENZ | A1243529265 | PROFIT | 23070179 |
| RUVILLE | 985121 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| подушка Mercedes-Benz 124 Ліфтбек (W124) | подушка Mercedes-Benz 124 T-Model (S124) | подушка Mercedes-Benz 124 Кабріолет (A124) |
| подушка Mercedes-Benz 124 Купе (C124) | подушка Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S124) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 10790034 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,105 кг |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14 мм |
| Код товару | SW 10790034 |
| Сторона монтажу | ззаду |
| Товщина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260,10 ₴

