-10%

Подушка балки/двигуна (SWAG) AUDI/VW 80/PASSAT(32B) 1978-1996 FRONT L/R 30750004 (opt-om)
224 ₴
201,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 30750004
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
подушка балки/двигуна (SWAG) AUDI/VW 80/PASSAT(32B) 1978-1996 FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 30750004

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30750004
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 811199419B | AUDI | 811199419C | AUDI | 893199419 |
| BGA | BU9146 | CORTECO | 21652137 | DELPHI | TD863W |
| LEMFORDER | 10132 | METZGER | 52053708 | MOOG | AUSB4461 |
| PROFIT | 23070350 | RUVILLE | 985421 | SKF | VKDS351030 |
| VW | 811199419B | VW | 811199419C | VW | 893199419 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| подушка Audi 80 B2 Ліфтбек (811, 813, 814, 819, 853) | подушка Audi COUPE B2 (81, 855, 856) | подушка Audi 80 B3 Ліфтбек (893, 894, 8A2) |
| подушка Audi COUPE B3 (89, 8B3) | подушка Audi CABRIOLET B3 (8G7) | подушка Audi 80 B4 Ліфтбек (8C2) |
| подушка Audi 80 B4 Avant (8C5) | подушка Audi 90 B2 (813, 814, 853) | подушка Audi 90 B3 (893, 894, 8A2) |
| подушка VW PASSAT B2 (32B) | подушка VW PASSAT B2 Ліфтбек (32B) | подушка VW PASSAT B2 Variant (33B) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 30750004 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,142 кг |
| Зовнішній діаметр | 38,3 мм |
| Внутрішній діаметр. | 10,2 мм |
| Довжина: | 42 мм |
| Код товару | SW 30750004 |
| Спосіб зберігання | Гідравлічна опора |
| Сторона монтажу | ззаду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201,60 ₴

