-10%

Пневмоподушка гумометалева ЗЗАДУ ЛІВОРУЧ/ПРАВОРУЧ AUDI A6 C5 AVANT (4B5) 11.1998-01.2005 A-2133 (opt-om)
10 916 ₴
9 824,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: AO A-2133
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Пневмоподушка гумометалева ЗЗАДУ ЛІВОРУЧ/ПРАВОРУЧ AUDI A6 C5 AVANT (4B5) 11.1998-01.2005 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
AO A-2133

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A-2133
(ARNOTT)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| виготовлено в |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| рекомендована попарна заміна |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Спосіб кріплення амортизатора |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип підвіски |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ARNOTT | A2731 | AUDI | 4Z7616051A | AUDI | 4Z7616052A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пневмоподушка Audi A6 C5 Avant (4B5) | Пневмоподушка Audi ALLROAD C5 (4BH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A2133 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Audi |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 2,6 кг |
| Вага | 3 кг |
| Висота паковання | 18,5 см |
| Довжина паковання | 37,5 см |
| Код товару | AO A-2133 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | ззаду |
| Тип підвіски | для ТЗ з пневматичною підвіскою |
| Ширина паковання | 18,5 см |
| виготовлено в | Нідерланди |
| рекомендована попарна заміна | 99943600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 824,40 ₴

