
Пневмоподушка гумометалева MERCEDES S-CLASS (W221) AIR SPRING 2005-2013 REAR LEFT (ПНЕВМОПОДУШКА) DAS10066 (opt-om)
15 678 ₴
- Немає в наявності
- Код: DU DAS10066
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Пневмоподушка гумометалева MERCEDES S-CLASS (W221) AIR SPRING 2005-2013 REAR LEFT (ПНЕВМОПОДУШКА) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
DU DAS10066

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DAS10066
(Dunlop)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | MAAS068 | MERCEDES-BENZ | 2213205513 | MERCEDES-BENZ | 2213205713 |
| MERCEDES-BENZ | A2213205513 | MERCEDES-BENZ | A2213205713 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пневмоподушка Mercedes-Benz S-CLASS (W221) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DAS10066 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 см |
| Довжина: | 60 см |
| Код товару | DU DAS10066 |
| Сторона монтажу | ззаду ліворуч |
| Ширина | 20 см |
| парні номери артикулів | 71210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 678 ₴

