-10%

Підшипник підвісний ОПОРА ВАЛА BMW 3 (E46) 98-05 С ПОДШ. 20870007 (opt-om)
1 284 ₴
1 155,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 20870007
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Підшипник підвісний ОПОРА ВАЛА BMW 3 (E46) 98-05 С ПОДШ. (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 20870007

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20870007
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| для № ОЗ |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 26121229492 | BMW | 26127501257 | METZGER | 8070118 |
| PROFIT | 23110075 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник BMW 3 (E46) | Підшипник BMW 3 Compact (E46) | Підшипник BMW 3 купе (E46) |
| Підшипник BMW 3 Кабріолет (E46) | Підшипник BMW 3 Touring (E46) | Підшипник BMW 5 (E39) |
| Підшипник BMW 5 Touring (E39) | Підшипник BMW Z4 ROADSTER (E85) | Підшипник BMW Z4 купе (E86) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 20870007 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,317 кг |
| Внутрішній діаметр. | 30 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кульовим підшипником |
| Код товару | SW 20870007 |
| Сторона монтажу | ззаду |
| для No ОЗ | 26 12 7 501 257 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155,60 ₴

