-10%

Підшипник підвісний MERCEDES W124 10860055 (opt-om)
1 475 ₴
1 327,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 10860055
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Підшипник підвісний MERCEDES W124 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 10860055

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10860055
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | 775000810 | MERCEDES-BENZ | 1244100181 | MERCEDES-BENZ | 1244100181S1 |
| MERCEDES-BENZ | 1244100681 | MERCEDES-BENZ | 1244100681S1 | MERCEDES-BENZ | A1244100181 |
| MERCEDES-BENZ | A1244100181S1 | MERCEDES-BENZ | A1244100681 | MERCEDES-BENZ | A1244100681S1 |
| PROFIT | 23110043 | SWAG | 10870022 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник Mercedes-Benz 124 Ліфтбек (W124) | Підшипник Mercedes-Benz 124 T-Model (S124) | Підшипник Mercedes-Benz 124 Купе (C124) |
| Підшипник Mercedes-Benz E-CLASS (W124) | Підшипник Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S124) | Підшипник Mercedes-Benz E-CLASS купе (C124) |
| Підшипник Mercedes-Benz E-CLASS Кабріолет (A124) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 10860055 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,32 кг |
| Внутрішній діаметр. | 25 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кульовим підшипником |
| Код товару | SW 10860055 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 327,50 ₴

