
Підшипник підвісний LEXUS RX (GYL1 , GGL15, AGL10) 350 AWD 09- GOM-2567 (opt-om)
2 192 ₴
- Немає в наявності
- Код: ASH GOM-2567
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Підшипник підвісний LEXUS RX (GYL1_, GGL15, AGL10) 350 AWD 09- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH GOM-2567

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
GOM-2567
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | TCB020 | TOYOTA | 3723029015 | TOYOTA | 3723048010 |
| TOYOTA | 3723049015 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник Lexus RX (MCU15) | Підшипник Lexus RX (_U3_) | Підшипник Lexus RX (_L1_) |
| Підшипник Toyota HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) | Підшипник Toyota HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOM2567 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 30 мм |
| Довжина: | 213 мм |
| Код товару | ASH GOM-2567 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 192 ₴

