-10%

Підшипник підвісний BMW E36. E36. E34. Z3 20870001 (opt-om)
997 ₴
897,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 20870001
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Підшипник підвісний BMW E36. E36. E34. Z3 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 20870001

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20870001
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання підшипника |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 26121226731 | BMW | 26121229089 | FAG | 775000310 |
| METZGER | 8070142 | PROFIT | 23110054 | TEDGUM | 00080637 |
| TEDGUM | TED59890 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник BMW 3 (E36) | Підшипник BMW 3 Compact (E36) | Підшипник BMW 3 купе (E36) |
| Підшипник BMW 3 Кабріолет (E36) | Підшипник BMW 3 Touring (E36) | Підшипник BMW 3 (E46) |
| Підшипник BMW 3 купе (E46) | Підшипник BMW 3 Touring (E46) | Підшипник BMW 5 (E34) |
| Підшипник BMW 5 Touring (E34) | Підшипник BMW 5 (E39) | Підшипник BMW 5 Touring (E39) |
| Підшипник BMW Z3 ROADSTER (E36) | Підшипник BMW Z3 купе (E36) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 20870001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,37 кг |
| Виконання підшипника | Підшипник котіння |
| Внутрішній діаметр. | 30 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кульовим підшипником |
| Код товару | SW 20870001 |
| Сторона монтажу | в центрі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897,30 ₴

