-10%

Підшипник підвісний BMW 3 (E46) 20870010 (opt-om)
1 526 ₴
1 373,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 20870010
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Підшипник підвісний BMW 3 (E46) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 20870010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20870010
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 26121229683 | LEMFORDER | 35706 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник BMW 3 (E46) | Підшипник BMW 3 Compact (E46) | Підшипник BMW 3 Touring (E46) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 20870010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,407 кг |
| Внутрішній діаметр. | 30 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кульовим підшипником |
| Код товару | SW 20870010 |
| Сторона монтажу | спереду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 373,40 ₴

