-10%

Підшипник підвісний BMW 3 (E21), 5 (E28), 6 (E24), 7 (E23) 20870004 (opt-om)
768 ₴
691,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 20870004
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Підшипник підвісний BMW 3 (E21), 5 (E28), 6 (E24), 7 (E23) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 20870004

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20870004
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання підшипника |
|
|
| Відстань між отворами |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 26111206502 | BMW | 26121102275 | BMW | 26121104355 |
| BMW | 26121108375 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник BMW 3 (E21) | Підшипник BMW 5 (E12) | Підшипник BMW 5 (E28) |
| Підшипник BMW 6 (E24) | Підшипник BMW 7 (E23) | Підшипник BMW 7 (E32) |
| Підшипник BMW 2.5-3.2 Купе (E9) | Підшипник BMW 2500-3.3 (E3) | Підшипник BMW 1502-2002 (E10) |
| Підшипник BMW 1502-2002 Touring (E6) | Підшипник BMW 1502-2002 Кабріолет (E10) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 20870004 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,35 кг |
| Виконання підшипника | Кульовий підшипник |
| Внутрішній діаметр. | 30 мм |
| Довжина: | 156 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кульовим підшипником |
| Код товару | SW 20870004 |
| Відстань між затвердіннями | 121 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691,20 ₴

