-10%

Підшипник голчастий ИГОЛЬЧАТЫЙ ПОДШИПНИК 5 ПЕРЕДАЧИ +ВТУЛКА 712 0478 10 (opt-om)
402 ₴
361,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: LK 712 0478 10
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Підшипник голчастий ИГОЛЬЧАТИЙ ПОДШИПНИК 5 ПЕРЕДАЧИ +ВТУЛКА (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LK 712 0478 10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 0478 10
(INA)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 085311431C | AUDI | 085311431J | VW | 085311431C |
| VW | 085311431J |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712047810 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 21.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Ширина | 25.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,058 кг |
| Внутрішній діаметр. | 21,80 мм |
| Код товару | LK 712 0478 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361,80 ₴

