-10%

Конденсер кондиціонера MITSUBISHI LANCER (96-) 2.0 I 16V TURBO (+) 940439 (opt-om)
4 770 ₴
4 293 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 940439
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиціонера MITSUBISHI LANCER (96-) 2.0 I 16V TURBO (+) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 940439

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
940439
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 260734 | DENSO | DCN45003 | MITSUBISHI | MR568201 |
| MITSUBISHI | 7812A165 | MITSUBISHI | MN151100 | MITSUBISHI | MN134204 |
| NRF | 35541 | VALEO | 814272 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Mitsubishi LANCER VII (CS_A, CT_A) | Конденсер Mitsubishi LANCER VII Універсал (CS_W, CT_W) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940439 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 716 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | NI 940439 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 335 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 293 ₴

