-10%

Конденсер кондиціонера MITSUBISHI GRANDIS (04-) 2.0 DI-D (+) 940401 (opt-om)
6 489 ₴
5 840,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 940401
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиціонера MITSUBISHI GRANDIS (04-) 2.0 DI-D (+) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 940401

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
940401
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MITSUBISHI | 7812A036 | MITSUBISHI | MR958112 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Mitsubishi GRANDIS (NA_W) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940401 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | Grandis |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 745 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | NI 940401 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 840,10 ₴

