-10%

Конденсер кондиціонера MERCEDES W202 94426 (opt-om)
4 911 ₴
4 419,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 94426
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиціонера MERCEDES W202 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 94426

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
94426
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 260418 | DELPHI | TSP0225328 | DENSO | DCN17012 |
| MAGNETI | BC948 | MERCEDES-BENZ | 2028300770 | MERCEDES-BENZ | 2028301170 |
| MERCEDES-BENZ | A2028300770 | VALEO | 817492 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Конденсер Mercedes-Benz C-CLASS T-MODEL (S202) | Конденсер Mercedes-Benz CLK (C208) |
| Конденсер Mercedes-Benz CLK Кабріолет (A208) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 94426 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 595 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без осушувача |
| Код товару | NI 94426 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 411 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 419,90 ₴

