-10%

Конденсер кондиціонера AUDI A8 III 02- 94724 (opt-om)
5 486 ₴
4 937,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 94724
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Конденсер кондиціонера AUDI A8 III 02- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 94724

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
94724
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 4E0260403F | AUDI | 4E0260403H | AUDI | 4E0260403J |
| AUDI | 4E0260403K | CARGO | 260746 | MAHLE | AC908000S |
| NRF | 35923 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Audi A8 D3 (4E2, 4E8) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 94724 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 770 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без осушувача |
| Код товару | NI 94724 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 475 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 937,40 ₴

