-10%

Компресор кондиціонера NISSAN/ RENAULT MICRA/ C ACP 361 000S (opt-om)
14 496 ₴
13 046,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: MH ACP 361 000S
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Компресор кондиціонера NISSAN/ RENAULT MICRA/ C (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MH ACP 361 000S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ACP 361 000S
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O шківів |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| для виробника |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Ід. № голівки циліндра (компресор) |
|
|
| Ід. № компрессора |
|
|
| Кількість канавок |
|
|
| Кількість ребер |
|
|
| Компресорна олива |
|
|
| Напруга |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Шківи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | CMP2020179 | CARGO | 240933 | CARGO | 240938 |
| DELPHI | CS20523 | MAHLE | ACP1278000P | MAHLE | ACP361000P |
| MAHLE | ACP535000P | MERCEDES-BENZ | A415830440080 | MERCEDES-BENZ | 4158304400 |
| MERCEDES-BENZ | A4158304400 | MERCEDES-BENZ | 4158300100 | MERCEDES-BENZ | 415830440080 |
| NISSAN | 2763000Q0D | NISSAN | 2763000Q0N | NISSAN | 2763000Q1M |
| NISSAN | 2763000Q2K | NISSAN | 2763000Q3D | NISSAN | 2763000QAP |
| NISSAN | 92600AZ74 | NISSAN | 92600AZ74A | NISSAN | 92600ZW70J |
| NISSAN | 92600BN700 | NISSENS | 89332 | NISSENS | 89372 |
| NISSENS | 890742 | NRF | 320119 | NRF | 32744 |
| PROFIT | 17900052 | RENAULT | 926009865R | RENAULT | 8200220924 |
| RENAULT | 8200953359 | RENAULT | 8200819568 | RENAULT | 8200651251 |
| RENAULT | 7711497298 | RENAULT | 8200365787 | RENAULT | 8200600122 |
| RENAULT | 8200866437 | VALEO | 399538 | VALEO | 813131 |
| VALEO | 813631 | VALEO | 813112 | VALEO | 813632 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Компресор Mercedes-Benz CITAN Фургон/мінівен (W415) | Компресор Mercedes-Benz CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) | Компресор Mercedes-Benz CITAN Мінівен (W415) |
| Компресор Nissan CUBE (Z12) | Компресор Nissan JUKE (F15) | Компресор Nissan MICRA III (K12) |
| Компресор Nissan NOTE (E11, NE11) | Компресор Nissan NV200 / EVALIA Автобус | Компресор Nissan NV200 фургон |
| Компресор Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | Компресор Renault CLIO III Фургон/хетчбек (SB_, SR_) | Компресор Renault CLIO III Grandtour (KR0/1_) |
| Компресор Renault KANGOO (KC0/1_) | Компресор Renault KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) | Компресор Renault KANGOO Express (FW0/1_) |
| Компресор Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | Компресор Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | Компресор Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) |
| Компресор Renault TWINGO II (CN0_) | Компресор Renault WIND (E4M_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP361000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Кількість ребер | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Сумісність з моделлю | Note, Clio, Juke, Wind, Kangoo, Qashqai, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| O шківів | 125 мм |
| Ід. № голівки циліндра (компресор) | VGN |
| Ід. № компресора | SD6V12 |
| Висота паковання | 21,00 см |
| Довжина паковання | 18,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Код товару | MH ACP 361 000S |
| Кількість ребер | 6 |
| Кількість канавок | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | PAD |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 27,50 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |
| для виробника | SANDEN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 046,40 ₴

