-10%

Комплект: 2 диска+ 4 колодки гальмівних К-Т КОЛОДОК 0819.00 + 2 ДИСКА 6643.10 ПЕРЕДН NISSAN INTERSTAR 8819.01 (opt-om)
6 796 ₴
6 116,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 8819.01
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Комплект: 2 диска+ 4 колодки гальмівних К-Т КОЛОДОК 0819.00 + 2 ДИСКА 6643.10 ПЕРЕДН NISSAN INTERSTAR 02-,OPEL MOVANO 00-,RENAULT MASTER II 00- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 8819.01

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
8819.01
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| REMSA | 081900 | REMSA | 664310 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Комплект: Nissan INTERSTAR автобус (X70) | Комплект: Nissan INTERSTAR фургон (X70) | Комплект: Nissan INTERSTAR Платформа/шасі (X70) |
| Комплект: Opel MOVANO A Автобус (X70) | Комплект: Opel MOVANO A Фургон (X70) | Комплект: Opel MOVANO A Платформа/шасі (X70) |
| Комплект: Renault MASTER II автобус (JD) | Комплект: Renault MASTER II фургон (FD) | Комплект: Renault MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,148 кг |
| Зовнішній діаметр | 305 мм |
| Код запчастин | 881901 |
| Код товару | RS 8819.01 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 116,40 ₴

