-10%

Комплект: 2 диска+ 4 колодки гальмівних К-Т КОЛОДОК 0774.12 + 2 ДИСКА 6611.10 ПЕРЕДН OPEL COMBO 1.3-1. 8774.03 (opt-om)
4 167 ₴
3 750,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 8774.03
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Комплект: 2 диска+ 4 колодки гальмівних К-Т КОЛОДОК 0774.12 + 2 ДИСКА 6611.10 ПЕРЕДН OPEL COMBO 1.3-1.7 01-,CORSA C 00-,MERIVA 1.4-1.6 04-2010 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 8774.03

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
8774.03
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| OPEL | 5690000 | OPEL | 91279670 | OPEL | 91960500 |
| REMSA | 077412 | REMSA | 661110 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Комплект: Opel COMBO Tour | Комплект: Opel COMBO Фургон/мінівен | Комплект: Opel CORSA C (X01) |
| Комплект: Opel CORSA C Фургон/хетчбек (X01) | Комплект: Opel TIGRA TWINTOP (X04) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 877403 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,308 кг |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Код товару | RS 8774.03 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750,30 ₴

