
Комплект підшипників роликових конічних FORD FIESTA III (GFJ) - 1.1 (03.1989 - 12.1995) FD-WB-11184 (opt-om)
766 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO FD-WB-11184
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Комплект підшипників роликових конічних FORD FIESTA III (GFJ) - 1.1 (03.1989 - 12.1995) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO FD-WB-11184

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
FD-WB-11184
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота 1 |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CX | 056 | DAYCO | KWD1426 | EUROREPAR | 1623957980 |
| FAG | 713678020 | FORD | 5020656 | FORD | 5024195 |
| FORD | 91AX1K028AA | MASSEY FERGUSON | 51828440 | MASSEY FERGUSON | 51828473 |
| METZGER | WM696 | NK | 752519 | SKF | VKBA1431 |
| SNR | R15236 | SWAG | 50905411 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Комплект Ford ESCORT V (AAL, ABL) | Комплект Ford ESCORT V TURNIER (ANL) | Комплект Ford ESCORT V Кабріолет (ALL) |
| Комплект Ford ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | Комплект Ford ESCORT V Express (AVF) | Комплект Ford ESCORT VI Фургон/універсал (AVL) |
| Комплект Ford FIESTA III (GFJ) | Комплект Ford FIESTA Фургон/хетчбек (FVD) | Комплект Ford FIESTA Фургон/мінівен (F3L, F5L) |
| Комплект Ford ORION III (GAL) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | FDWB11184 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,38 кг |
| Висота 1 | 18 мм |
| Висота паковання | 6,5 см |
| Внутрішній діаметр 1 | 35 мм |
| Довжина паковання | 11 см |
| Зовнішній діаметр 1 | 62 мм |
| Код товару | MO FD-WB-11184 |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766 ₴

