
Комплект підшипників роликових конічних FORD ESCORT IV (GAF, ...) - 1.4 (01.1986 - 07.1990); FRONT FD-WB-11170 (opt-om)
625 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO FD-WB-11170
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Комплект підшипників роликових конічних FORD ESCORT IV (GAF, ...) - 1.4 (01.1986 - 07.1990); FRONT (L/R) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO FD-WB-11170

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
FD-WB-11170
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота 1 |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CX | 024 | EUROREPAR | 1623958180 | FAG | 713678090 |
| FORD | 5007040 | MASSEY FERGUSON | 51828267 | METZGER | WM418 |
| NK | 752514 | PROFIT | 25010687 | SKF | VKBA687 |
| SNR | R15219 | SWAG | 50905398 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Комплект Ford ESCORT III (GAA) | Комплект Ford ESCORT III TURNIER (AWA) | Комплект Ford ESCORT III Кабріолет (ALD) |
| Комплект Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | Комплект Ford ESCORT IV TURNIER (AWF, AVF) | Комплект Ford ESCORT IV Кабріолет (ALF) |
| Комплект Ford ESCORT III Express (AVA) | Комплект Ford ESCORT IV Express (AVF) | Комплект Ford FIESTA I (GFBT) |
| Комплект Ford FIESTA II (FBD) | Комплект Ford ORION I (AFD) | Комплект Ford ORION II (AFF) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | FDWB11170 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,27 кг |
| Висота 1 | 16 мм |
| Висота паковання | 6,2 см |
| Внутрішній діаметр 1 | 35 мм |
| Довжина паковання | 10,3 см |
| Зовнішній діаметр 1 | 60 мм |
| Код товару | MO FD-WB-11170 |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 9,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴

