
Комплект зчеплення з маховиком AUDI A1 (8X1, 8XF) 1.6 TDI 2010- 98-VW-VW02 (opt-om)
10 893 ₴
- Немає в наявності
- Код: ASH 98-VW-VW02
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Комплект зчеплення з маховиком AUDI A1 (8X1, 8XF) 1.6 TDI 2010- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 98-VW-VW02

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
98-VW-VW02
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Діаметр корпуса |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Монтажний O |
|
|
| Обладнання двигуна |
|
|
| Специфікація |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 02A141165G | AUDI | 6A105264M | AUDI | 02A141165A |
| AUDI | 02A141165E | AUDI | 06A105264M | AUDI | 02A141165M |
| AUDI | 038105264 | AUDI | 038105264D | AUDI | 038105264H |
| AUDI | 038105264J | AUDI | 038198141X | AUDI | 06A105264A |
| AUDI | 06A105264K | AUDI | 06A105264L | AUDI | 2A141165A |
| AUDI | 2A141165E | AUDI | 2A141165G | AUDI | 2A141165M |
| AUDI | 38105264 | AUDI | 38105264D | AUDI | 38105264H |
| AUDI | 38105264J | AUDI | 38198141X | AUDI | 6A105264A |
| AUDI | 6A105264L | BLUE PRINT | ADV183039 | LUK | 600000500 |
| LUK | 600000600 | LUK | 600000800 | PROFIT | 25251172 |
| SACHS | 3000951790 | SACHS | 2290602002 | SEAT | 6A105264M |
| SEAT | 02A141165A | SEAT | 02A141165G | SEAT | 02A141165M |
| SEAT | 038105264J | SEAT | 038198141X | SEAT | 06A105264M |
| SEAT | 2A141165A | SEAT | 2A141165G | SEAT | 2A141165M |
| SEAT | 38105264J | SEAT | 38198141X | SKODA | 02A141165A |
| SKODA | 02A141165G | SKODA | 02A141165M | SKODA | 038105264J |
| SKODA | 038198141X | SKODA | 06A105264M | SKODA | 2A141165A |
| SKODA | 2A141165G | SKODA | 2A141165M | SKODA | 38105264J |
| SKODA | 38198141X | SKODA | 6A105264M | VALEO | 826317 |
| VW | 02A141165A | VW | 02A141165D | VW | 02A141165E |
| VW | 02A141165G | VW | 02A141165M | VW | 038105264 |
| VW | 038105264D | VW | 038105264H | VW | 038105264J |
| VW | 038198141X | VW | 06A105264K | VW | 06A105264L |
| VW | 06A105264M | VW | 2A141165A | VW | 2A141165D |
| VW | 2A141165E | VW | 2A141165G | VW | 2A141165M |
| VW | 38105264 | VW | 38105264D | VW | 38105264H |
| VW | 38105264J | VW | 38198141X | VW | 6A105264K |
| VW | 6A105264L | VW | 6A105264M |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Комплект Audi A1 (8X1, 8XK) | Комплект Audi A3 (8L1) | Комплект Audi TT (8N3) |
| Комплект Audi TT Roadster (8N9) | Комплект Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Комплект Seat CORDOBA Vario (6K5) |
| Комплект Seat IBIZA II (6K1) | Комплект Seat LEON (1M1) | Комплект Seat TOLEDO I (1L2) |
| Комплект Seat TOLEDO II (1M2) | Комплект Skoda OCTAVIA I (1U2) | Комплект Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) |
| Комплект VW BORA I (1J2) | Комплект VW BORA Variant (1J6) | Комплект VW GOLF III (1H1) |
| Комплект VW GOLF III Variant (1H5) | Комплект VW GOLF III Cabriolet (1E7) | Комплект VW GOLF IV (1J1) |
| Комплект VW GOLF IV Variant (1J5) | Комплект VW GOLF IV Cabriolet (1E7) | Комплект VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) |
| Комплект VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) | Комплект VW POLO III CLASSIC (6V2) | Комплект VW POLO Variant (6V5) |
| Комплект VW VENTO (1H2) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 98VWVW02 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Vento, Toledo, A1, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 227 мм |
| Внутрішній діаметр. | 42 мм |
| Діаметр корпуса | 231 мм |
| Діаметр центрування | 22 мм |
| Код товару | ASH 98-VW-VW02 |
| Кільк. зубц. | 28 |
| Монтажний O | 271 мм |
| Обладнання двигуна | для двигунів без дводискового маховика |
| Специфікація | Conversione da volan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 893 ₴

