
Комплект зчеплення DAEWOO LANOS (KLAT) 1.4 1997- 92-W0-005 (opt-om)
4 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 92-W0-005
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Комплект зчеплення DAEWOO LANOS (KLAT) 1.4 1997- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 92-W0-005

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92-W0-005
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Монтажний O |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADG03029 | CHEVROLET | 96181631 | DAEWOO | 96211128 |
| DAEWOO | 96211129 | DAEWOO | 96313999 | DAEWOO | 96337255 |
| DAEWOO | 96408515 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J2000904 | LUK | 619305160 |
| NIPPARTS | J2000904 | NK | 135005 | OPEL | 90251210 |
| SACHS | 3000951411 | VALEO | 826228 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Комплект Daewoo LANOS / SENS (KLAT) | Комплект Daewoo LANOS / SENS Ліфтбек (KLAT) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 92W0005 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 185 мм |
| Внутрішній діаметр. | 126 мм |
| Діаметр центрування | 20 мм |
| Код товару | ASH 92-W0-005 |
| Кільк. зубц. | 24 |
| Монтажний O | 237,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴

