
Комплект автоламп галогенових H1/H4/H7 12V 5-60W / 1XN448(H1) / 1XN472(H4) / 1XN499(H7) / 1XN501(W UNI KIT 12V (opt-om)
522 ₴
- Немає в наявності
- Код: NE UNI KIT 12V
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Комплект автоламп галогенових H1/H4/H7 12V 5-60W / 1XN448(H1) / 1XN472(H4) / 1XN499(H7) / 1XN501(W5W) / 1XN581(PY21W) / 1XN380(P21/5W) / 1XN382(P21W) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NE UNI KIT 12V

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
UNI KIT 12V
(NEOLUX)
| Характеристика |
|
|
| Вид |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Виконання патрона |
|
|
| Кількість |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Потужність, Вт |
|
|
| Напруга |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип |
|
|
| Тип лампи |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NEOLUX | N501 | NEOLUX | N382 | NEOLUX | N207 |
| NEOLUX | N380 | NEOLUX | N581 | NEOLUX | N448 |
| NEOLUX | N472 | NEOLUX | N499 | СНГ | 2825 |
| СНГ | 5007 | СНГ | 7506 | СНГ | 7528 |
| СНГ | 7507 | СНГ | 64150 | СНГ | 64193 |
| СНГ | 64210 | PHILIPS | 12961CP | PHILIPS | 12821CP |
| PHILIPS | 12498CP | PHILIPS | 12499CP | PHILIPS | 12496NACP |
| PHILIPS | 12258PRC1 | PHILIPS | 12342PRC1 | PHILIPS | 12972PRC1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | UNIKIT12V |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Uni |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Галогенові лампи |
| Виготовлення патрона | W2,1x9,5d |
| Код товару | NE UNI KIT 12V |
| Кількість | 8 |
| Потужність, Вт | 60W |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Тип | W5W |
| Тип лампи | Цокольна лампа розжарювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴

