
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДН/ЗАДН CHRYSLER 300 M /NEON/NEW YORKER/STRATUS 04.1993-,DODGE NEON/STRA 0482.40 (opt-om)
1 134 ₴
- Немає в наявності
- Код: RS 0482.40
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДН/ЗАДН CHRYSLER 300 M /NEON/NEW YORKER/STRATUS 04.1993-,DODGE NEON/STRATUS 04.1996- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 0482.40

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0482.40
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 13046080102 | CHRYSLER | 05018208AA | CHRYSLER | 05083071AA |
| CHRYSLER | 05086567AA | CHRYSLER | 0518208AA | CHRYSLER | 5011631AA |
| CHRYSLER | 5018208AA | CHRYSLER | 5083071AA | CHRYSLER | 5086567AA |
| CHRYSLER | 5135543AB | DODGE | 5086567AB | FTE | BL1789U1 |
| METELLI | 2205220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Chrysler CONCORDE | Колодки Chrysler PT CRUISER (PT_) | Колодки Chrysler PT CRUISER Кабріолет |
| Колодки Chrysler SEBRING (JR) | Колодки Chrysler SEBRING Кабріолет (JR) | Колодки Chrysler 300M (LR) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 048240 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 133.6 мм |
| Висота | 39.9 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Concorde, 300M, Sebring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,079 кг |
| Довжина: | 133,6 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товару | RS 0482.40 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Гальмівна система | Kelsey-Hayes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴

