
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДН КОЛОДОК SMART FORTWO 04-. CITY-COUPE 98-04. ROADSTER 03-05 0705.02 (opt-om)
1 236 ₴
- Немає в наявності
- Код: RS 0705.02
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ПЕРЕДН КОЛОДОК SMART FORTWO 04-. CITY-COUPE 98-04. ROADSTER 03-05 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 0705.02

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0705.02
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кількість індикаторів зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 500M000 | ATE | 13046039792 | BLUE PRINT | ADU174202 |
| BOSCH | 0986424471 | BREMBO | P50038 | CHAMPION | 571995CH |
| DELPHI | LP1465 | EUROREPAR | 1617262880 | FERODO | FDB1162 |
| FOMAR | 928781 | FTE | BL1691B4 | FTE | BL1691A4 |
| HI-Q | SP1674 | LPR | 05P761 | MAGNETI | PF0398 |
| MANDO | MBF015813 | METELLI | 2203410 | NK | 223344 |
| PROFIT | 50001162 | REMSA | 870500 | SKF | VKBP80111A |
| SMART | 0001431V002 | SMART | 0001431V002000000 | SMART | 0001431V003 |
| SMART | 0001431V003000000 | SMART | 0001431V00400000 | SMART | 001431V003 |
| SMART | 1431V002 | SMART | 1431V003000000 | SMART | 4514210010 |
| SMART | 4514210110 | SMART | 4514210210 | SMART | A4514210210 |
| SMART | C0001431V002 | SMART | C0001431V002000000 | SWAG | 12916485 |
| TRW | GDB1365BTE | TRW | GDB1365 | ZIMMERMANN | 219991601 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Smart CABRIO (450) | Колодки Smart CITY-COUPE (450) | Колодки Smart CROSSBLADE (450) |
| Колодки Smart ROADSTER (452) | Колодки Smart ROADSTER купе (452) | Колодки Smart FORTWO купе (450) |
| Колодки Smart FORTWO Cabrio (450) | Колодки Smart FORTWO купе (451) | Колодки Smart FORTWO Cabrio (451) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 070502 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 70 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe, Roadster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,078 кг |
| Довжина: | 90 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товару | RS 0705.02 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Гальмівна система | Girling |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 236 ₴

