-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН VOLVO XC90 2.5-4.4 02- 1044.00 (opt-om)
1 358 ₴
1 222,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 1044.00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ЗАДН VOLVO XC90 2.5-4.4 02- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 1044.00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1044.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота 1 |
|
|
| Висота 2 |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 51000318 | ATE | 13046071892 | BLUE PRINT | ADF124224 |
| BOSCH | 0986494102 | BREMBO | P86019 | CHAMPION | 573236CH |
| DELPHI | LP1821 | EUROREPAR | 1623061780 | FERODO | FDB1632 |
| FTE | BL1909A1 | LPR | 05P1234 | MAGNETI | PF0837 |
| MANDO | MBF015906 | METELLI | 2206880 | NK | 224825 |
| SKF | VKBP90392 | SWAG | 55916508 | TRW | GDB1566 |
| VOLVO | 30793093 | VOLVO | 1044 | VOLVO | 21044 |
| VOLVO | 274330 | VOLVO | 274512 | VOLVO | 274528 |
| VOLVO | 7526 | ZIMMERMANN | 240111771 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) | Колодки Renault VEL SATIS (BJ0_) | Колодки Renault TRAFIC II автобус (JL) |
| Колодки Volvo XC90 I (275) | Колодки VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 104400 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 123.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.8 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,302 кг |
| Висота 1 | 63,6 мм |
| Висота 2 | 61,8 мм |
| Довжина: | 123,2 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товару | RS 1044.00 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Гальмівна система | Ate-Teves |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222,20 ₴

