-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН TOYOTA HIGHLANDER 08- P83138 (opt-om)
1 704 ₴
1 533,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: BM P83138
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ЗАДН TOYOTA HIGHLANDER 08- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BM P83138

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P83138
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 51022000 | BLUE PRINT | ADT342210 | EUROREPAR | 1667816380 |
| HI-Q | SP2136 | PMC | PKF070 | TOYOTA | 044660E020 |
| TOYOTA | 044660E030 | TOYOTA | 0446648120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Toyota HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) | Колодки TOYOTA (GAC) HIGHLANDER (_U4_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P83138 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 113 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Код товару | BM P83138 |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос |
| Номер WVA | 25481 |
| Гальмівна система | AKEBONO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533,60 ₴

