-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН SSANG YONG KYRON 2.0,2.7 05-,REXTON 2.7XDI 08.04-,RODIUS 2.7XDI 05- SP1173 (opt-om)
935 ₴
841,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: HQ SP1173
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ЗАДН SSANG YONG KYRON 2.0,2.7 05-,REXTON 2.7XDI 08.04-,RODIUS 2.7XDI 05- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
HQ SP1173

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SP1173
(Hi-Q)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 510SS02 | BLUE PRINT | ADG042111 | BOSCH | 0986495315 |
| BREMBO | P30057 | CHAMPION | 573676CH | DELPHI | LP1797 |
| EUROREPAR | 1623063280 | FERODO | FDB4000 | FTE | BL2787A1 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3610403 | KIA | 583023EU00 | KIA | 583024DU00 |
| LPR | 05P1504 | MAGNETI | PF1021 | MANDO | MPD38 |
| MANDO | MBF015323 | METELLI | 2207270 | MOBIS | 583023EU01 |
| NK | 223510 | NK | 225705 | PMC | PKBE43 |
| PMC | 583023EU01 | REMSA | 106302 | SSANGYONG | 4841321A10 |
| TRW | GDB3413 | TRW | GDB3417 | ZIMMERMANN | 239311551 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки KIA SORENTO I (JC) | Колодки SsangYong KYRON | Колодки SsangYong REXTON / REXTON II (GAB_) |
| Колодки SsangYong REXTON W / REXTON | Колодки SsangYong RODIUS I | Колодки SsangYong RODIUS II |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Код запчастини | SP1173 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 118.6 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Rexton, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | HQ SP1173 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E11 90R02A0786/24648 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841,50 ₴

