-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН SEAT ALHAMBRA 00-, VW SHARAN 00-, TRANSPORTER (T4) 90-03 0767.01 (opt-om)
1 521 ₴
1 368,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 0767.01
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ЗАДН SEAT ALHAMBRA 00-, VW SHARAN 00-, TRANSPORTER (T4) 90-03 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 0767.01

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0767.01
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина контакту попередж. сигналу |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кількість індикаторів зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 51000301 | MAGNETI | PF0529 | REMSA | 076712 |
| SKF | VKBP90493E | SKF | VKBP90527E | SWAG | 30916412 |
| SWAG | 30916408 | SWAG | 30916382 | VW | 7D0698451A |
| VW | 7D0698451B | VW | 7D0698451C | VW | 7D0698451E |
| VW | 7D0698451G | VW | 7D0698451J | ZIMMERMANN | 232241652 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | Колодки VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | Колодки VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) |
| Колодки VW TRANSPORTER T4 Платформа/шасі (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 076701 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 94.9 мм |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,072 кг |
| Довжина: | 94,9 мм |
| Довжина контакту попередж. сигналу | 205 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ресорою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товару | RS 0767.01 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 1 на вісь |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Гальмівна система | Girling |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 368,90 ₴

