-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН PEUGEOT JUMPY 04/16-,EXPERT 04/16- 1720.00 (opt-om)
1 229 ₴
1 106,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 1720.00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ЗАДН PEUGEOT JUMPY 04/16-,EXPERT 04/16- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 1720.00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1720.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кількість індикаторів зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 51022004 | ATE | 13046026322 | BLUE PRINT | ADT342229 |
| BOSCH | 0986424437 | BOSCH | 0986424857 | BREMBO | P61133 |
| CITROEN | 1617936880 | DELPHI | LP3261 | EUROREPAR | 1675991880 |
| FERODO | FVR5120 | FOMAR | 283881 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3612044 |
| MANDO | MBF015946 | METELLI | 2211080 | NK | 229998 |
| PEUGEOT | 1617936880 | PSA | 1673603880 | SKF | VKBP90059 |
| TOYOTA | SU001A6136 | TOYOTA | SU001S6136 | TRW | GDB2166 |
| ZIMMERMANN | 225881751 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Citroen SPACETOURER Автобус (V_) | Колодки Citroen JUMPY III Автобус (V_) | Колодки Citroen JUMPY III Фургон (V_) |
| Колодки Citroen JUMPY III Платформа/шасі (V_) | Колодки Peugeot EXPERT Автобус (V_) | Колодки Peugeot TRAVELLER Автобус (V_) |
| Колодки Peugeot EXPERT Фургон (V_) | Колодки Toyota PROACE Фургон (MDZ_) | Колодки Toyota PROACE Автобус (MDZ_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 172000 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 114 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Висота | 53.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 8 |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Jumpy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 114 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товару | RS 1720.00 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 8 на вісь |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 106,10 ₴

