-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН NISSAN PRIMERA P10/11E ALL 98-, ALMERA/100А/120А/140А/CHERRY/PULSAR 5000-0707 (opt-om)
564 ₴
507,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 5000-0707
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ЗАДН NISSAN PRIMERA P10/11E ALL 98-, ALMERA/100А/120А/140А/CHERRY/PULSAR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 5000-0707

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
5000-0707
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 5100015 | ATE | 13046059862 | BLUE PRINT | ADN14296 |
| BOSCH | 0986460993 | BREMBO | P56024 | CHAMPION | 571421CH |
| DELPHI | LP617 | EUROREPAR | 1617268980 | FERODO | FDB707 |
| FOMAR | 630981 | FTE | BL1339B1 | FTE | BL1339A1 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3611031 | HI-Q | SP1741 | LPR | 05P387 |
| LPR | 05P1515 | MAGNETI | PF0345 | MANDO | MBF015730 |
| MANDO | MBF011260 | MANDO | MBF016001 | METELLI | 2201990 |
| NISSAN | 440603F025 | NISSAN | 440603F085 | NISSAN | 440603FD85 |
| NISSAN | 4406070J25 | NISSAN | 4406070J26 | NISSAN | 44060BM425 |
| NISSAN | 44060BM426 | NISSAN | D4060BM40A | NK | 222221 |
| REMSA | 034300 | REMSA | 034340 | SKF | VKBP90354 |
| SWAG | 82916274 | TRW | GDB3092 | TRW | GDB3440 |
| ZIMMERMANN | 215451551 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | Колодки Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | Колодки Nissan ALMERA II (N16) |
| Колодки Nissan ALMERA TINO (V10) | Колодки Nissan PRIMERA Hatchback (P10) | Колодки Nissan PRIMERA (P10) |
| Колодки Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | Колодки Nissan PRIMERA (P11) | Колодки Nissan PRIMERA Traveller (WP11) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 50000707 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 84 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 57 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 84 мм |
| Код товару | PR 5000-0707 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Гальмівна система | TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507,60 ₴

