-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН LEXUS RX300 4X4 03-,RX350 4X4 06-,RX400H 3.3 05- 1040.00 (opt-om)
985 ₴
886,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 1040.00
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ЗАДН LEXUS RX300 4X4 03-,RX350 4X4 06-,RX400H 3.3 05- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 1040.00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1040.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 5102211 | ATE | 13046057342 | BOSCH | 0986494224 |
| BREMBO | P83068 | CHAMPION | 572621CH | DELPHI | LP1820 |
| FERODO | FDB1731 | FOMAR | 892781 | FTE | BL2510A1 |
| HI-Q | SP1385 | LEXUS | 0446648030 | LEXUS | 0446648040 |
| LEXUS | 0446648060 | LEXUS | 0446648090 | LEXUS | 446648030 |
| LEXUS | 446648040 | LEXUS | 446648090 | LEXUS | 7897D996 |
| LPR | 05P1436 | MAGNETI | PF1014 | MANDO | MPT50 |
| MANDO | MBF010319 | MANDO | MBF015613 | METELLI | 2206190 |
| NK | 2245101 | PMC | PKF069 | PROFIT | 50051731 |
| SKF | VKBP90615 | TOYOTA | 0446648060 | TOYOTA | 0446648090 |
| TRW | GDB3339 | ZIMMERMANN | 239671551 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Lexus RX (_U3_) | Колодки Toyota HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) | Колодки TOYOTA (GAC) HIGHLANDER (_U4_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 104000 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 101.8 мм |
| Висота | 43.8 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,725 кг |
| Довжина: | 101,8 мм |
| Код товару | RS 1040.00 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Гальмівна система | Sumitomo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886,50 ₴

