-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН LANDROVER DISCOVERY I 2.0-3.9 -98 0222.01 (opt-om)
1 095 ₴
985,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 0222.01
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ЗАДН LANDROVER DISCOVERY I 2.0-3.9 -98 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 0222.01

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0222.01
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина контакту попередж. сигналу |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Кількість індикаторів зносу |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 13046069172 | BLUE PRINT | ADJ134222 | BOSCH | 0986424267 |
| BREMBO | P44003 | CHAMPION | 571440CH | DELPHI | LP475 |
| FERODO | FDB471 | FOMAR | 446081 | LAND ROVER | RTC4519 |
| LAND ROVER | RTC5762 | LAND ROVER | RTC6591 | LAND ROVER | SFP000150 |
| LAND ROVER | SFP000270 | LAND ROVER | SFP500190 | LAND ROVER | STC1274 |
| LAND ROVER | STC1276 | LAND ROVER | STC1674 | LAND ROVER | STC8569 |
| LAND ROVER | STC8570 | LAND ROVER | STC9147 | LAND ROVER | STC9148 |
| LAND ROVER | STC9188 | LPR | 05P431 | MANDO | MBF015594 |
| METELLI | 2203531 | ROVER | RTC4519 | ROVER | RTC6591 |
| SKF | VKBP90506E | TRW | GDB976 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Land Rover DEFENDER STATION WAGON (L316) | Колодки Land Rover DEFENDER CABRIO (L316) | Колодки Land Rover DEFENDER Pick Up (L316) |
| Колодки Land Rover DISCOVERY I (LJ) | Колодки Land Rover DISCOVERY II (L318) | Колодки Land Rover RANGE ROVER I |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 022201 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 88.6 мм |
| Висота | 72 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Defender, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,026 кг |
| Довжина: | 88,6 мм |
| Довжина контакту попередж. сигналу | 200 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Код товару | RS 0222.01 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу | 1 на вісь |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Гальмівна система | LOCKHEED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985,50 ₴

