-10%

Колодки гальмівні дискові ЗАДН LANDROVER DEFENDER 2.5 98- P44006 (opt-om)
1 644 ₴
1 479,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: BM P44006
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні дискові ЗАДН LANDROVER DEFENDER 2.5 98- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BM P44006

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P44006
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Контакт попередження про знос |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 13046069242 | CHAMPION | 573644CH | DELPHI | LP1847 |
| EUROREPAR | 1639371980 | FERODO | FDB1994 | LAND ROVER | SFP000130 |
| LAND ROVER | SFP000250 | LPR | 05P1441 | MANDO | MBF015603 |
| METELLI | 2203541 | REMSA | 058420 | SKF | VKBP90514 |
| TRW | GDB1666 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Land Rover DEFENDER STATION WAGON (L316) | Колодки Land Rover DEFENDER CABRIO (L316) | Колодки Land Rover DEFENDER Pick Up (L316) |
| Колодки Land Rover DEFENDER Платформа/шасі (L316) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P44006 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 86 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 69 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Код товару | BM P44006 |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос |
| Номер WVA | 23471 |
| Гальмівна система | LOCKHEED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479,60 ₴

