-10%

Колодки гальмівні барабанні ЗАДН OPEL MOVANO 4306.01 (opt-om)
2 172 ₴
1 954,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS 4306.01
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні ЗАДН OPEL MOVANO (opt-om)

КОД ТОВАРУ
RS 4306.01

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
4306.01
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Вага |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 55000312 | ATE | 03013703322 | DELPHI | LS1701 |
| FERODO | FSB541 | FORD | 1570221 | FORD | 7125123 |
| FORD | 94VB2200BB | FORD | ME94VX2200BB | FTE | BB1171A1 |
| LPR | 07400 | OPEL | 4501146 | RENAULT | 7701205290 |
| VAUXHALL | 9161446 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Ford TRANSIT автобус (E_ _) | Колодки Ford TRANSIT TOURNEO Автобус | Колодки Ford TRANSIT фургон (E_ _) |
| Колодки Ford TRANSIT Платформа/шасі (E_ _) | Колодки Opel MOVANO A Автобус (X70) | Колодки Opel MOVANO A Фургон (X70) |
| Колодки Opel MOVANO A Платформа/шасі (X70) | Колодки Renault MASTER II автобус (JD) | Колодки Renault MASTER II фургон (FD) |
| Колодки Renault MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 430601 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр барабана | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | Movano, Transit Tourneo, Master, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 280 мм |
| Вага | 4,062 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без важеля |
| Код товару | RS 4306.01 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип | Барабани |
| Гальмівна система | Bendix |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 954,80 ₴

