-10%

Колодки гальмівні барабанні ЗАДН FORD TRANSIT 94-00 FSB541 (opt-om)
2 653 ₴
2 387,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: FE FSB541
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Колодки гальмівні барабанні ЗАДН FORD TRANSIT 94-00 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FE FSB541

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
FSB541
(FERODO)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Гальмівна система |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Знак відп. |
|
|
| Товщина 1 |
|
|
| Товщина 2 |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 55000312 | ATE | 03013703322 | DELPHI | LS1701 |
| FORD | 1014317 | FORD | 7125123 | FORD | 94VB2200BB |
| FORD | 94VX2200BB | FTE | BB1171A1 | LPR | 07400 |
| REMSA | 430601 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Ford TRANSIT автобус (E_ _) | Колодки Ford TRANSIT TOURNEO Автобус | Колодки Ford TRANSIT фургон (E_ _) |
| Колодки Ford TRANSIT Платформа/шасі (E_ _) | Колодки Opel MOVANO A Автобус (X70) | Колодки Opel MOVANO A Фургон (X70) |
| Колодки Opel MOVANO A Платформа/шасі (X70) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FSB541 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Ford |
| Сумісність з моделлю | Movano, Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,18 кг |
| Висота паковання | 12 см |
| Довжина паковання | 27,2 см |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 281 мм |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Код товару | FE FSB541 |
| Тип | Барабани |
| Товщина 1 | 9,5 мм |
| Товщина 2 | 4,5 мм |
| Гальмівна система | Bendix |
| Ширина | 63 мм |
| Ширина паковання | 21,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 387,70 ₴

